سوالات متداول

سامانه تبلیغاتی جهان پاپ چیست؟سامانه تبلیغاتی جهان پاپ یک مرکز تبلیغات و کسب درآمد از طریق پاپ آپ است. سایتی که به وسیله آن می توانید از کاربران سایت خود با قرار دادن پاپ آپ کسب درآمد کنید.

چگونه کسب درآمد کنم؟ با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی جهان پاپ ( که در پنل کاربری ، در قسمت دریافت کد قرار دارد ) در وبگاه خود ( که آن را قبلاً در حساب کاربری خود ثبت کرده ای و فعال است ) می توانید از بازدید کنندگان وب خود درآمد کسب کنید.

درآمد من به چه میزان است؟ میزان درآمد شما بستگی به تعداد ورودی پاپ آپی ( با آی پی غیر تکراری در هر روز ) دارد که به ما می دهید. در ازای هر ورودی که تایید شود ، 20 الی 40 ریال به حساب شما منظور می شود.

چگونه و چه زمانی می توانم درخواست واریز بدهم؟ زمانی که درآمد شما به حداقل مبلغ قابل برداشت یعنی 5 هزار تومان برسد ، می توانید از پنل کاربری خود ، قسمت در خواست واریز ، مبلغ درخواستی خود را از درآمد خود که می خواهید واریز شود ، وارد کرده و درخواست خود را برای ما ارسال کنید. پس از ارسال درخواست امکان مشاهده وضعیت آن از قسمت درخواست واریز ، وجود دارد. امکان واریز وجه بدون درخواست واریز هم وجود دارد که شما می تونید در پنل کاربری سقف واریزی رو انتخاب کنید و هر وقت که درآمد شما به آن رسید پول به حساب شما واریز می شود.

چگونه با جهان پاپ تماس بگیرم؟ از قسمت ارسال پیام به مدیر در حساب کاربری خود ، می توانید با مدیریت سامانه تبلیغاتی جهان پاپ در تماس باشید ؛ همچنین اطلاعات تماس با مدیریت این سامانه در صفحه اول سایت قرار داده شده است.

چطور سفارش خرید پاپ آپ بدهیم ؟ در صفحه اصلی به برگه تبلیغات مراجعه کنید برای دیدن تعرفه های پاپ اپ و بعد شما می توانید با تماس با پاپ اپ خود را سفارش دهید.